Kalendarzyk, biznes karta, karta stałego klienta, wizytówka firmowa, metka, przywieszka
ten format daje wiele możliwości!

Dodatkowe możliwości:

Każdy kalendarzyk czy biznes kartę możemy:

- zafoliować dwustronnie:
  • wykonujemy głównie przy zastosowaniu takiej karty jako kalendarzyk czy metka.
- lub jednostronnie (najczęsciej odbywa się gdy):
  • kartę chcemy wykorzystać jako karnet - gdzie na odwrocie możemy "zbierać" kolejne pieczątki
  • lub jako wizytówkę, tak aby była możliwość swobodnego dopisania dodatkowych informacji
Korzyści:
  • folia błysk dodaje takiej karcie połysku
  • folia matowa podkreśla subtelność takiego produktu
  • ożywia kolory
  • zwiększa jej trwałość

Dla większych ilości możemy również do druku CMYK - dodrukować określony kolor pantone, np. w celu uzyskania złotego lub srebrnego koloru do zastosowania w kartach stałego Klienta lub też jeśli logotyp Klienta ma dokładnie określony kolor pantone i nie można go zastąpić kolorami składowymi CMYKa Aby taką kartę zastosować jako metkę czy przywieszkę możemy wykonać dziurkowanie, co znacznie ułatwia przywieszenie jej do odzieży, wyrobu z reguły średnica dziurki to ok 4 mm nic nie stoi na przeszkodzie aby taką metkę wykonać jako metkę składaną, w takim przypadku drukujemy podwójna kartę i w miejscu jej łączenia wykonujemy big (łamanie karty na pół lub w dowolnych proporcjach).

Numerowanie zdarza się,że istnieje konieczność ponumerowania kart - jeśli chcemy je zastosować jako bilety lub karty stałego Klienta standardowe pole pod numerator: 5 cyfr, 7x22 mm. UWAGA! Numeracja wykonana jest przed foliowaniem. W związku z tym mogą pojawić się braki pojedynczych numerów.

Perforowanie również do zastosowania w kupony, bilety. Możliwość perforowania zarówno wzdłuż dłuższej jak i węższej krawędzi.