Od lat robimy reklamę!

695 390 387

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Styrodur - reklama, dekoracja

Styrodur to tak naprawdę materiał budowlany, który powstał w 1964 roku na potrzeby branży budowlanej, tj. do izolacji termicznej budynków. Używany jest natomiast często w branży reklamowej ze względu na to, że jest materiałem tanim i łatwym do obróbki. Jeśli zatem klient chce wykonać swoje logo 3D (litery przestrzenne, litery 3D) z materiału, który będzie trwały nawet przez kilka lat i niedrogi – styrodur będzie idealnym rozwiązaniem. Ze styroduru głównie wykonuje się litery przestrzenne inaczej nazywane również literami 3D czy też literami blokowymi.

Co więcej styrodur jest materiałem, z którego mogą powstawać nie tylko litery, ale także takie elementy jak grafika przestrzenna czyli wszelkie logo ze styroduru, logo przestrzenne czy też elementy modelarskie. Tu nie ma ograniczeń. Ogranicza jedynie wyobraźnia. Styrodur nadaje się też świetnie na wykonywanie różnego rodzaju nietypowych kształtów. Można z niego wyciąć przeróżne kształty. Zatem Państwa logo ze styroduru może przybrać wybrany kształt. Następnie logo przestrzenne jest szpachlowane i malowane ręcznie. Jeśli natomiast klient ma autorski pomysł na zastosowanie styroduru w stworzeniu jakiegoś modelu przestrzennego, będzie miał tu ciekawe pole do popisu, gdyż równie dobrze ze styroduru można wyciąć elementy modelarskie.

Co ciekawe styrodur jako materiał nadaje się również na dekoracje do pokoju, na półkę, do pokoju dziecinnego czy też do samodzielnego pomalowania po wycięciu z niego pożądanych kształtów.

Przykłady zastosowania styroduru w domu:

Litery przestrzenne

Litery ze styroduru malowane

Grafika przestrzenna

Dekoracje przestrzenne

Styrodur

Promocja LITERY 3D

Aktualnie litery 3D wycięte ze styroduru dostępne w promocyjnych cenach.

PROMOCJA 5%

Wydruki wielkoformatowe

Przygotowanie projektu do druku w cenie zamówienia.

PROJEKT GRATIS

Promocja WYCINANIE FOLII

Przy składaniu zamówienia zapytaj o rabat. KOD: "FOLIA2014"

SPRAWDŹ TO

Wszelkie prawa zastrzeżone 2014 & ACSMEDIA - Poprawny CSS!Valid XHTML 1.0 Transitional

Power by KrychuGotuje - przepisy kulinarne