Tablice reklamowe - wydruki wielkoformatowe

tablice z nadrukiem

Tablice reklamowe są szczególnym rodzajem nośnika informacji handlowej. Najczęściej wykonywane są ze spienionego PCV o grubości 5mm. Maksymalnym wymiarem płyty jest 2x3m. Powierzchnia na której znajduje się wydruk wielkoformatowy to folia monomeryczna zadrukowana na ploterze inaczej nazywanym wydrukiem solwentowym. W zależności od potrzeb przycięta do wymiaru powierzchnia naszej tablicy pokrywana jest wydrukiem na foli, a aby wzmocnić trwałość powlekamy całość laminatem uodparniającym na warunki zewnętrzne. Następnym krokiem jest wykonanie stalowego stelaż, na którym nasza reklam zawiśnie lub zostanie przykręcone.

Odpowiedniej grubości profile metalowe zapewnią stabilność i ważny jest dobór ich przekroju docięcie i spawanie. Rama, do której przykręcamy tablicę musi stanowić odrębną część całej konstrukcji głównie ze względu na ułatwienie transportu na miejsce przeznaczenia.

Reklama w postaci tablicy informacyjnej na stałe wpisała się w krajobraz polskich dróg. Promowane sa pojedyncze produkty jak i całe oferty firm. Nierzadko tablice stanowią drogowskazy z dojazdem do danej firmy. Oznakowanie dojazdu za pomoc kilku znaków stanowić może dobre miejsce aby na każdym etapie dojazdu umieścić inny promowany produkt.


Przykładowe realizacje tablic reklamowych:

wydruk wielkoformatowy - tablica reklamowa

tablica reklamowa z nadrukiem wielkoformatowym

wydruk - tablica

tablica reklamowa z nadrukiem wielkoformatowym